Profesionální fotografie

Hlavní činností firmy od jejího vzniku v roce 1992 je profesionální fotografie - hlavně pak reklamní a produktová fotografie, fotografie měst a krajiny Moravskoslezského kraje, fotografie architektury, referenční fotky staveb, ilustrační fotografie, portréty a další. Věnujeme se ve velké míře i speciálněji zaměřeným snímkům, jako jsou například letecké fotky, stereo foto (3D), virtuální prohlídky, foto z nadhledu (9m vysoký statív nebo foto z modelu vrtulníku), nebo i focení v speciálních podmínkach (od focení v dole po například operační sál).

Fotografie, od roku 2001 výhradně digitální, jsou využívané jak pro konečné zákazníky (firmy i jednotlivce), tak pro reklamní agentury, vydavatelství a nakladatelství, časopisy a další. Fotografie jsou zpracovány pro výrobu různých věcí od vizitky, letáčku, brožury, přes kalendáře, plakáty, publikace, knihy, suvenýry, bilboardy až po výzdobu interiérů, velkoplošné tisky, banery, internetové prezentace, obaly výrobků, katalogy, inzeráty a podobně.

Fotografie tvoříme jak na míru pro zákazníka, tak jako volnou tvorbu pro další použití. Tím vzniká banka stovek snímků pro další použití či už jako ilustrace, nebo publikace (Beskydy, Jeseníky, města atd.). Náhledy jsme schopni připravit po konkrétní poptávce. V ukázkach je jenom mizivé procento naší práce. V případě zájmu rádi zodpovíme jakýkoli Váš dotaz.

Fotogalerie: Profesionální fotografie